Генеральна дирекція Асамблеї ділових кіл та Науково-експертна рада Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» кожного року проводять ретельний відбір з метою виявити та нагородити найбільш успішних та кваліфікованих лідерів і керівників в ділових колах українського бізнесу та громадської справи.

Рішенням Науково-експертної Ради Програми «Лідери ХХІ століття» за щоденну високопрофесійну кропітку працю, високу національну гідність і сумлінне служіння Україні, Яну Буркало, як керівника косметологічного центру «Ecosmetology» удостоєно нагороди «Ордена Королеви Анни «Честь Вітчизни».

Щорічно комісія проводить відбір кращих лідерів року що минув та організовує офіційну церемонію в Державній резиденції — Малому Маріїнському Палаці.

Вручення даного іменного ордену, можливе тільки видатним жінкам сучасної України, за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності.

Нагорода названа в честь однієї з найвідоміших жінок української історії князівни Анни Ярославни – дочки великого князя Київського Ярослава Мудрого.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here