23 січня відбулася презентація представництва World Trade Center в Києві.

Одним із партнерів World Trade Center Kyiv стала компанія Webkey.one

Відкриття представництва WTC в Україні зібрало велику кількість гостей: вітчизняних та іноземних представників бізнесу, політиків, провідних світових компаній, громадських організацій, інвесторів з ЄС, США, Індії, Китаю та інших країн.

WTC – є  приватною торгово-промисловою палатою, головною метою якої є залучення інвесторів і забезпечення розвитку бізнесу,  а також обмін технологіями, досвідом та інструментами для ведення бізнесу.

За словами представників українського малого та середнього бізнесу, створення представництва World Trade Center  в Україні стало позитивною і довгоочікуваною подією, яка означає нові можливості для розвитку бізнесу та прямих інвестицій, а також його вихід на новий більш високий міжнародний рівень.

Під час свого виступу президент World Trade Center Kyiv Генрі Штеренберг, відзначив, що Україна є дуже привабливою для іноземних інвестицій, проте низький рівень довіри, в сукупності з корупцією та бюрократичними моментами гальмують ці можливості.

За словами міжнародних інвесторів та представників закордонного бізнесу, одним з шляхів для виходу нашої країни на міжнародні ринки є виготовлення товарів з високою доданою вартістю та готової продукції. Виробляти більшість товарів в Україні дешевше в десятки разів, ніж в США чи Європі, але для втілення цих планів потрібна потужна інвестиційна інфраструктура. Для її побудови потрібно просто прибрати всі ті фактори, які закривають регіон від потенційних інвестицій. Грошам потрібен захист, і місія World Trade Center Kyiv – втілити цей захист та допомогти побудувати відповідальний менеджмент, який грамотно розпоряджатиметься коштами.

За словами Катерини Штеренберг, голови правління громадської спілки «Українська міжнародна бізнес-асоціація», починаючи з 2014 року було втрачено мільярди доларів грантів. Щоб уникнути цього в майбутньому вже створено організацію,яка в майбутньому буде займатися адмініструванням грантів і веденням проектів до їх успішного втілення.

Міжнародні представники та інвестори також позитивно оцінили створення в Україні представництва WTC, адже це не лише створює потужні можливості для розвитку економіки, але й  відкриває нові горизонти для міжнародної співпраці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here